Wszechstronność usług sprzątania na terenie Warszawy

Każdy lubi czystość. Przyjemnie jest pracować w czystym pomieszczeniu, czy wracać po pracy do domu, który pachnie świeżością. Nasza firma powstała i funkcjonuje z myślą o każdym, kto wychodzi z założenia, że czystość jest priorytetem. Usługi sprzątania Warszawa są kierowane zarówno do urzędów, instytucji, kancelarii, wspólnot mieszkaniowych, jak i do prywatnych domów. Z jednakowo wielkim zaangażowaniem i precyzję, sprzątamy każdego rodzaju pomieszczenia i powierzchnie.

Sprzątanie w prywatnych domach

Usługi sprzątania Warszawa dla właścicieli domów i mieszkań obejmują jednorazowe, bądź abonamentowe akcje sprzątające. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe, np. uprzątnięcie domu/mieszkania po remoncie bądź po większej imprezie. Ponadto, zajmujemy się regularnym sprzątaniem domów, ustalając z właścicielem częstotliwość oraz zakres wykonywanych czynności. Zakres proponowanych przez nas czynności wykonywanych w mieszkaniach to: ścieranie kurzy, odkurzanie dywanów/wykładzin, okresowo możliwe jest ich pranie, mycie okien, mycie mebli oraz wszelkiego rodzaju przeszkleń, mycie, zamiatanie i polerowanie podłóg (płytki, panele, PCV i inne), czyszczenie mebli kuchennych, zlewów, lodówek, kuchenek gazowych, mycie i dezynfekcja sanitariatów i wanien/prysznicy.

usługi sprzątania warszawa to także dbałość o czystość w biurach i urzędach. Do codziennych obowiązków osób sprzątających należą: wycieranie kurzy z mebli, blatów, sprzętu biurowego i parapetów, a także mycie i zamiatanie podłóg oraz opróżnianie koszy na śmieci i wymienianie worków.

Okresowo realizujemy mycie okien oraz pranie wykładzin i dywanów, a także czyszczenie znajdujących się w biurze np. foteli. Zakres czynności oraz częstotliwość, z jaką będą wykonywane jest szczegółowo uzgadniana z właścicielem biura, czy prezesem firmy.

Wszystkie podejmowane przez nas zlecenia są realizowane z największą precyzją oraz przy użyciu środków czystości renomowanych na rynku producentów.