Stwórz serwis internetowy i pozyskaj nowych Klientów

Marketing w XXI wieku to nie ulotki, męczące reklamy wyskakujące na różnych stronach. Aby się rozpromować korzystasz z konkretnych agencji, które osobno wykonują każde zlecenie, lub jedna firma zajmuje się nim kompleksowo. Mówimy tu w dużej mierze o pozycjonowaniu, jednak najpierw chcemy podejść do tematów związanego z zagadnieniem jakim jest tworzenie serwisów internetowych.

Patrząc na nie, należy wiedzieć o co chodzi. Tworzenie to nie tylko szablon, dobry interfejs i ciekawa grafika. To także treści, pomysł na nie, codzienne aktualizacje. Tworząc swoją stronę, jeżeli znasz się na tym – masz duże szanse na zrobienie czegoś ciekawego. Jeśli nie masz pojęcia jak wykonać taką stronę, zleć to zadanie specjaliście, który w bardzo szybki sposób zajmie się dla Ciebie tym zadaniem. Jeżeli będziecie razem współpracować uda się Wam stworzyć projekt, który przyciągnie wielu nowych Klientów.

Wspominaliśmy o treściach, które powinny być na niej zawierane. tworzenie serwisów internetowych to praca na poziomie długofalowym. Rozpoczynasz od uzupełnienia najważniejszych wiadomości, po czym systematycznie dodajesz kolejne treści. O tym jak powinny one wyglądać, napiszemy już za chwile. Na razie skupmy się na tym, co powinny przekazywać. Najważniejsze informacje o danej działalności, oferty, cenniki, coś co zachęci osobę do szukania oferty czy też usługi dla siebie.

W kwestii tego jak powinny wyglądać – mają być jasne i przejrzyste, czytelne. Osoba wchodząca na portal nie powinna zastanawiać się co autor miał na myśli, tylko od razu wiedzieć jakie informacje są jej przekazywane.

Jeżeli zainteresowałeś się pozycjonowaniem, o którym wspomnieliśmy na początku, możesz być spokojny – nie zapomnieliśmy o tym. tworzenie serwisów internetowych nie ma dziś sensu bez pozycjonowania. Nowe strony automatycznie wskakują na ostatnie listy wyszukiwarki Google, a pozycjonowanie jest właśnie po to, aby przenieść je na wyższy poziom, czyli pierwszą stronę gdzie dana treść będzie widoczna. Zainteresuj się bardziej tym tematem i zobaczysz co możesz zyskać dzięki takiemu procesowi.