Perfekcjonizm świadczenia usług dentystycznych

Stomatolog Mokotów zaprasza do skorzystania z usług oferowanych przez grupę dentystów z wieloletnim doświadczeniem oraz fachowym podejściem do każdego z osobna. Nasz gabinet jest dobrze zlokalizowany, co daje ułatwiony dojazd z każdej części miasta, także spoza niego. Stomatolodzy Mokotów to nie tylko profesjonalni dentyści, stomatolodzy, ale również pracujący z niezwykłą precyzją implantolodzy, ortodonci, chirurdzy oraz protetycy .

Oferta dla najmłodszych

W naszym gabinecie stomatolodzy Mokotów świadczą usługi dla każdej grupy wiekowej. Dzieci stanowią naszych specjalnych pacjentów a nas cechuje ciepłe i nowatorskie podejście do nich. Stomatolodzy Mokotów starają się, by wizyta dzieci jak najmniej kojarzyła się z nieprzyjemną interwencją specjalisty. Zajmujemy się pedodoncją, czyli dziecięcą stomatologią. Ponadto zajmujemy się walką z próchnicą mleczaków przy pomocy lapisowania. Stosujemy kolorowe wypełnienia oraz wiele innych, ciekawych metod. Zalecamy, by pierwsza wizyta dziecka miała miejsce jeszcze nim poczuje pierwszy ból ząbka.

Dalsza oferta gabinetu

Dbając o państwa zdrowy i śnieżnobiały uśmiech, mamy na uwadze przede wszystkim zabiegi profilaktyczne, które nierzadko pozwalają wykryć niebezpieczne ogniwa i zaleczyć je już w zalążku. Stosujemy więc rentgenodiagnostykę, wypełniamy najmniejsze ubytki stosując odpowiedniej barwy wypełniacz. Ponadto w naszym gabinecie otrzymacie państwo pomoc z zakresu ortodoncji, implantologii i protetyki, które to dziedziny prowadzą do pozbycia się wszelkich wad zgryzu oraz do wypełnienia implantem przestrzeni zębami. Stosujemy także licówki, korony i mosty.

Pomagamy dobrać odpowiedni aparat ortodontyczny oraz dopasować właściwą protezę szczękową. Prowadzimy leczenie endodontyczne stomatolog mokotów, czyli kanałowe. Zajmujemy się także periodontologią, w skład której zaliczymy np. usuwanie kamienia nazębnego. Wybielamy zęby – również przy pomocy laserów.